Register

The 2017 Fort to Field 50 Roster as of July 6

(Sign up using the form below this list.)

Women’s Solo Adventure
Becky McConnell, Alma, Neb. No. 2131
Martha Fagg, Vermillion, S.D. No. 2613
Ariel Gray, Yankton, S.D. Needed
Holly McCann, Tabor, S.D. No. 1313
Greta Bruegman, Gayville, S.D. No. 0109
Cresta Strub, Yankton, S.D. No. 0530
Tina Fazio, Sioux City, Iowa No. 2203
Susan Sage, Sioux Falls, S.D. No. 8305
Monica Poppe, Yankton, S.D. No. 0214
Jennifer Wagner, Spearfish, S.D. No. 1984
Molly Hochstein, Hartington, Neb. No. 1008
Darci Winthers, Mitchell, S.D. No. 2800
Casey Kappel, Sioux Falls, S.D. No. 1979
Lilli Aman, Sioux Falls, S.D. No. 5205
Laura Brashear, Rolla, Mo. No. 1988
Vonda Vander Woude, Sioux Falls, S.D. No. 1970
Stacey Hanks, Sioux Falls, S.D. No. 1987
Barbara Yelverton, Vermillion, S.D. No. 1680
Tracy Blaha, Wagner, S.D. No. 0461
Julie Hoss, Sioux City, Iowa No. 2606
Kari Jo James, Vermillion, S.D. No. 9709
Kayla Krueger, Gregory, S.D. No. 1136
Ashlie Pappas, Omaha, Neb. No. 9981
Noel Solum, Watertown, S.D. No. 0528
Lori Cerny, Dorchester, Neb. No. 1993
Rachel Preheim, Sioux Falls, S.D. No. 0007

Women’s Solo Competitive
Renee Begnoche, Jefferson, S.D. No. 1961
Pia Montoya-Kuhl, Omaha, Neb. No. 1975
Susie Needham, Omaha, Neb. No. 1111
MJ Bosiljevac, Omaha, Neb. No. 1105
Kati Albers, Sioux Falls, S.D. No. 1151

Men’s Solo Adventure
Joshua Sampson, Yankton, S.D. No. 0001
Jason Robertson, Axtell, Neb. No. 2011
Brian Foss, Mandan, N.D. No. 7160
Michael Zimny, Rapid City, S.D. No. 0713
Ted Lohrberg, Norfolk, Neb. No. 2705
Paul Sanders, Norfolk, Neb. No. 7557
Don Heffele, Yankton, S.D. No. 1412
Josh Kyte, Yankton, S.D. No. 0523
Jeremy Handel, Menno, S.D. No. 2998
Lucas Humbracht, Belle Fourche, S.D. No. 3299
Brad Sandbeck, George, Iowa No. 3887
Nicholas Kahny, Hoskins, Neb. No. 7880
Nick Poppe, Yankton, S.D. No. 1017
Kent Hochstein, Hartington, Neb. No. 0984
John Reents, Sioux Falls, S.D. No. 0265
Troy Keyes, Madison, S.D. No. 8579
Brent Keyes, Watertown, S.D. No. 3810
Joe Heimann, West Point, Neb. No. 6750
Anthony Heimann, West Point, Neb. No. 0402
Jon Harvie, Omaha, Neb. No. 2971
Brent Roeber, West Point, Neb. No. 5447
Jay Clegg, Freeman, S.D. No. 7454
Adam Uchytil, Wagner, S.D. No. 1633
Brad James, Vermillion, S.D. No. 7483
Eric Krueger, Norfolk, Neb. No. 1202
Greg Klein, Watertown, S.D. No. 7886

Men’s Solo Competitive
Patrick Wellner, Pierre, S.D. No. 6618
Steve Kuhl, Omaha, Neb. No. 1966
Robert Dunne, Omaha, Neb. 1015
David Bower, Rapid City, S.D. No. 1968
Josh Flatten, Madison, S.D. No. 4711
Richard Yanez, Alma, Neb. No. 1992
Matthew Story, Canton, S.D. No. 4347
Hank Carter, Sioux Falls, S.D. No. 3290
James Browning, Omaha, Neb. No. 1714
Micheal Cerney, Belle Fourche, S.D. No. 7844
Mark Foss, Milford, Iowa No. 9968
David Mays, Sioux Falls, S.D. No. 7291
SUP – Marek Uliasz, Fort Collins, Colo. No. 0013

Women’s Tandem Adventure
Jackie Freeman and Bekah Jessen, Bloomfield, Neb. No. 8183
Mary Jo and Samantha Bertsch, Sioux Falls, S.D. No. 2032

Mixed Tandem Competitive
Misti Ausland, Florence, S.D., and Roger Foote, Watertown, S.D. No. 2222

Mixed Tandem Adventure
Rebekah and Brandon Ruby, Belle Fourche, S.D. 1804
Wesley and Danielle Schaeffer, Utica, S.D. No. 6625

Men’s Tandem Adventure
Mark Staufer and John Welch, Sioux Falls, S.D. No. 1217